İnsan Kaynakları

İş ilanlarıTEKNİK SATINALMA MÜDÜRÜ

İş Tanımı:

Kurumsal firmalara Elektrik ve Mekanik teknik servis, arıza, bakım, uygulama, teknik işletme vb. hizmetleri veren firmamızın satınalma organizasyonunu yönetecek, 
Özellikle teknik servis hizmetleri, elektrik, mekanik, iklimlendirme, klima vb. satın alma piyasalarına hakim ve bu piyasalarda satınalma kaynakları olan, Avrupa yakasında ikamet eden,
 

 İlanı incele


İklimlendirme Soğutma Teknikeri / İzmir

Firmamızın projelerinde ve mobil ekip departmanında görevlendirilmek üzere  İZMİR 'de ikamet eden /edebilecek  İklimlendirme ve Soğutma Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele


Elektrik Teknisyeni / İzmir

Firmamızın projelerinde ve mobil ekiplerimizde  görevlendirilmek üzere  İZMİR 'de ikamet eden / edebilecek  OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele


Elektrik Teknisyeni / Çerkezköy

Firmamızın projelerinde ve mobil ekiplerimizde  görevlendirilmek üzere  Çerkezköy'de ikamet eden / edebilecek  OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele


Müşteri Yöneticisi (Mekanik / Elektrik Konusunda Tecrübeli)

Firmamızın projelerinde görevlendirilmek üzere ,kurum ile müşteri arasında iletişim kanalı oluşturacak , müşteri beklentilerine uygun olarak hizmetin verilmesini koordine edecek, Müşteri Yöneticisi  aranmaktadır.

 İlanı incele


Elektrik Teknisyeni -Teknik İşletmeler -İstanbul

Firmamızın Teknik İşletme projelerinde görevlendirilmek üzere OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele


Sıhhi Tesisat Teknikeri / İstanbul

Yürütmekte olduğumuz projelerimizde  görevlendirmek üzere   İSTANBUL 'da ikamet eden / edebilecek  sihhi tesisat ve inşai işler teknikeri  aranmaktadır.

 İlanı incele


Elektrik Teknisyeni /İstanbul Anadolu-Avrupa

Firmamızın projelerinde ve mobil ekiplerimizde  görevlendirilmek üzere  OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele


İklimlendirme Soğutma Teknikeri / İstanbul

Firmamızın projelerinde ve mobil ekip departmanında görevlendirilmek üzere  İSTANBUL 'da ikamet eden/edebilecek  İklimlendirme ve Soğutma Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele