Geleceğinize yatırım yapın

Kariyer

İlanlarımızı İnceleyin
Bizi biz yapan en değerli özelliklerimiz, çözüm üretmeye olan bağlılığımız, yeniliğe olan bitmek bilmeyen hevesimiz, empati kültürümüz, içselleştirilmiş müşteri mutluluğu yaklaşımımız, teknik konulardaki yetkinliğimiz, detaylara verdiğimiz önem, gelişime açıklığımız ve el emeğine duyduğumuz saygı.

Siz de benzer değerleri paylaşıyor, şirketlerin yaşamında önemli bir rol oynamak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Sizi de aramızda görmeyi isteriz.
Açık Pozisyonlarİklimlendirme Soğutma Teknikeri / Çerkezköy

Firmamızın projelerinde ve mobil ekip departmanında görevlendirilmek üzere  ÇERKEZKÖY 'de ikamet eden Klima Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı inceleElektrik Teknisyeni / Çerkezköy

Firmamızın projelerinde ve mobil ekiplerimizde  görevlendirilmek üzere  Çerkezköy'de ikamet eden / edebilecek  OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı inceleMüşteri Yöneticisi (Mekanik / Elektrik Konusunda Tecrübeli)

Firmamızın projelerinde görevlendirilmek üzere ,kurum ile müşteri arasında iletişim kanalı oluşturacak , müşteri beklentilerine uygun olarak hizmetin verilmesini koordine edecek, Müşteri Yöneticisi  aranmaktadır.

 İlanı inceleElektrik Teknisyeni -Teknik İşletmeler -İstanbul

Firmamızın Teknik İşletme projelerinde görevlendirilmek üzere OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı inceleElektrik Teknisyeni /İstanbul Anadolu-Avrupa

Firmamızın projelerinde ve mobil ekiplerimizde  görevlendirilmek üzere  OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı inceleİklimlendirme Soğutma Teknikeri / İstanbul

Firmamızın projelerinde ve mobil ekip departmanında görevlendirilmek üzere  İSTANBUL 'da ikamet eden/edebilecek  İklimlendirme ve Soğutma Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele