Geleceğinize yatırım yapın

Kariyer

İlanlarımızı İnceleyin
Bizi biz yapan en değerli özelliklerimiz, çözüm üretmeye olan bağlılığımız, yeniliğe olan bitmek bilmeyen hevesimiz, empati kültürümüz, içselleştirilmiş müşteri mutluluğu yaklaşımımız, teknik konulardaki yetkinliğimiz, detaylara verdiğimiz önem, gelişime açıklığımız ve el emeğine duyduğumuz saygı.

Siz de benzer değerleri paylaşıyor, şirketlerin yaşamında önemli bir rol oynamak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Sizi de aramızda görmeyi isteriz.
Açık PozisyonlarTEKNİK SATINALMA UZMANI

İş Tanımı:

Kurumsal firmalara Elektrik ve Mekanik teknik servis, arıza, bakım, uygulama, teknik işletme vb. hizmetleri veren firmamızın satınalma organizasyonunda çalışacak, 
Özellikle teknik servis hizmetleri, elektrik malzemesi satınalma piyasalarına hakim, ve bu piyasalarda satınalma kaynakları olan, tecrübeli, avrupa yakasında ikamet eden TEKNİK SATINALMA UZMANI aranmaktadır.

 İlanı inceleBölge Temsilcisi/ ANKARA

Teknik servis, bakım, uygulama hizmetleri veren firmamıza KARADENİZ BÖLGE YÖNETİCİSİ aranmaktadır.

KARADENİZ BÖLGESİNDE bulunan müşterilerimize verdiğimiz tüm teknik hizmet faaliyetlerini yönetebilecek şekilde;
     
* Sözleşme şartlarına uygun olarak hizmetin verilmesini koordine etmek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek ve sorumlu olduğu bölgenin cirosunu arttırmak için gerekli çalışmaları yapmak.

* Bölgesindeki servis yapılanmasını bölgenin ihtiyaçları, servislerin teknik yeterliliği ve müşteri portföyünü gözeterek oluşturmak, geliştirilmek.

* Bölgesindeki servislerin vermiş olduğu hizmeti, denetlemek, takip etmek, Kalite hedeflerine ulaşılmasını sağlamak.

* Faaliyet raporlarını zamanında ve eksiksiz Operasyon direktörlüğü' ne iletmek,Sorumlu olduğu bölgede yeni iş imkanlarını takip etmek.

 İlanı inceleMüşteri Yöneticisi (Mekanik / Elektrik Konusunda Tecrübeli)

Firmamızın projelerinde görevlendirilmek üzere ,kurum ile müşteri arasında iletişim kanalı oluşturacak , müşteri beklentilerine uygun olarak hizmetin verilmesini koordine edecek, Müşteri Yöneticisi  aranmaktadır.

 İlanı inceleElektrik Teknisyeni -Teknik İşletmeler -İstanbul

Firmamızın Teknik İşletme projelerinde görevlendirilmek üzere OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı inceleElektrik Teknisyeni /İstanbul Anadolu-Avrupa

Firmamızın projelerinde ve mobil ekiplerimizde  görevlendirilmek üzere  OG ,AG , Zayıf Akım konularında uzman Elektrik Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı inceleİklimlendirme Soğutma Teknikeri / İstanbul

Firmamızın projelerinde ve mobil ekip departmanında görevlendirilmek üzere  İSTANBUL 'da ikamet eden/edebilecek  İklimlendirme ve Soğutma Teknisyenleri aranmaktadır.

 İlanı incele