Çözüm, çoğu zaman empatidir

Kültürümüz ve Değerlerimiz

Bizi Daha Yakından Tanıyın
ProAsist'te biz... Empatinin, çalıştıramayacağı sistem, tamir edemeyeceği arıza, açamayacağı kapı, gideremeyeceği ihtiyaç, üretemeyeceği enerji, çözemeyeceği sorun ve mutlu edemeyeceği müşteri, iş ortağı ve çalışan olmadığına inanırız.
İyi günde ve kötü günde yanınızda

Kötü günde müşterilerimizin yanında olmak, onlara destek olmak ve ihtiyaçlarına çözüm getirmek, varlık sebebimiz. Ancak, ProAsist olarak biz, sadece "kötü gün dostu" olmaya değil, müşterilerimizin şirketleri yaşadıkça, başardıkça, iyi günlerinde de yanlarında olmaya, onlarla bu başarıları kutlamaya inanırız. Tıpkı müşterilerimiz gibi, tüm çözüm ortaklarımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve işbirliği yaptığımız firmaların da iyi günde ve kötü günde yanlarında olmaya inanırız.

Yaşam, ayrıntılarda gizlidir

Biz mühendisler, teknisyenler, ustalar, başarının en önemli etken maddelerinden birinin, ayrıntılar olduğuna inanırız. Çünkü, yaşamın mükemmel akışını sağlayan şeylerin, bu ince detaylar olduğunu iyi biliriz. Bu yüzden, elimizi attığımız her iş, her proje ve her işbirliğinin tüm detaylarını düşünür, tüm olasılıkları öngörür ve çözümlerimizi, yaşamın kesintisiz akışını sağlayacak ayrıntı ve incelikle yaratırız.Özde sözde bir olmak

ProAsist olarak, samimiyetin, özde ve sözde bir olmanın, başta müşterilerimiz, sonra çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve çözüm ortaklarımız için ne denli önemli bir değer olduğunu çok iyi biliriz. Bu nedenle, tutamayacağımız sözleri vermemeye, müşterilerimiz ve paydaşlarımıza verdiğimiz tüm sözleri de sonuna kadar tutmaya özen gösteririz.Şeffaflık

ProAsist olarak, açık iletişim ve paylaşımın, her işbirliğinin temelinde olması gereken güven duygusunun ilk şartı olduğuna inanıyoruz. Tüm müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımızla olan iletişimimizde 'olmazsa olmaz'ımız, dürüstlüğümüz ve şeffaflığımız. Bu yüzden, ortak dava etrafında buluştuğumuz çalışanlarımız, iş ve çözüm ortaklarımızla hedef, strateji ve alacağımız aksiyonların tamamını, akıllı yazılımımız PSS sayesinde ise müşterilerimizle, onlar adına yürüttüğümüz projelerin tüm detaylarını tüm açıklığıyla paylaşıyoruz.

Çözüm üretmeye olan bağlılık

Yıllardır, bıkıp usanmadan, hevesle, onlarca sektörde yüzlerce müşterimizin her türlü elektrik, mekanik, inşai ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Şirket işleyişlerini ve yaşamlarını kesintiye uğratan her türlü teknik sorunun önüne geçebilmek için, gözlemleyerek, öngörerek, dinleyerek, anlayarak yeni ihtiyaçlar doğdukça, önce kendi sistem ve süreçlerimizde, daha sonra tüm müşteri ve paydaşlarımızla olan işbirliklerimizde yeni çözümler üretmeye çalışıyoruz. Akıllı yazılımımız ve stratejik çözüm platformumuz, hem müşterilerimiz hem de ekosistemimiz içindeki tüm paydaşlarımız için, çözüm üretmeye olan bağlılığımızın en önemli göstergesi.El Emeğine Saygı

Biz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızın yetenekli elleri sayesinde dünyanın en gelişmiş sistemlerinin, en pahalı makinelerinin çalışmaya devam etmelerini sağlar, firmaların, okulların, hastanelerin, binaların mükemmel işleyişlerine katkıda bulunuruz. Biz, emeğin değerini iyi bilir, müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımız nezdinde de emeğin gerçek değerini bulması konusunda ön ayak oluruz.

Yaptığımız işe saygı duymak

ProAsist olarak biz, büyük veya küçük, temiz veya kirli, tavan arasında veya yerin yedi kat altında, yaptığımız her türlü işe yürekten inanır ve saygı duyarız. Çünkü, o ufak tefek işlerin, çözümlenmediğinde büyük sorunlara yol açacağını, çözüldüğünde ise, hem müşterilerimiz hem de çok sayıda kişinin yaşamı için ne denli önemli olduğunu iyi biliriz. Biz, kendi işimize saygı duydukça ancak, ekosistemimiz içindeki tüm paydaşlarımızın, yaptığımız işe saygı duymasını sağlayabiliriz.

İş ortakları ve çalışanlarımızı yüreklendirmek

Kaliteli hizmetin sürdürülebilirliğinin en önemli etken maddesinin, cesaretlendirme olduğuna inanırız. Bu nedenle, tüm çalışanlarımız, iş ve çözüm ortaklarımızın, tutkuyla, özenerek yaptıkları iş ve emeklerini takdir eder, her zaman, daha iyisini yapmaları konusunda onları yüreklendiririz. Çünkü, takdir edildikçe, motive olacaklarını, işlerine daha tutkuyla sarılacaklarını ve sonuç olarak ta çözüm sunmak için yaşamlarına girdiğimiz müşterilerimizi mutlu edeceklerinizi iyi biliriz.