"Yaşayan Şirket"lerin, empati ile çözüm üreten güç kaynağıyız.

Hakkımızda

Bizi Daha Yakından Tanıyın
Her gün, tekrar tekrar, hem ofiste hem sahada, müşterilerimizin her türlü işlerini, sıkıntı ve krizlerini, onlarla birlikte yaşıyor, sunduğumuz çözümlerle şirketlerinin yaşamlarına devam etmelerini sağlıyoruz.

İşinizi Yaşıyoruz

2010 yılında kurulan ProAsist, Türkiye'nin her köşesinde, zincir mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane, lojistik merkezi ve şirket binalarının ihtiyacı olan bakım, servis ve yerinde işletme gibi teknik hizmetlerin tamamını tek elden karşılayabilen bir TEKNİK HİZMET FİRMASI.

ProAsist'in kökleri, yıllar önce elektrik taahhüt projeleri gerçekleştirmek ve elektrik panoları üretmek üzere kurulan Omega Mühendislik ve Omega Pano firmalarının genlerinden gelen çözüm üretme anlayışına ve YAŞAM AKIŞINI MÜMKÜN KILMA yetisine dayanıyor. ProAsist'i bugün ProAsist yapan en önemli özelliklerinden biri, bu kardeş firmalarından edindiği, yaşama can veren elektrik mühendisliği birikimi.

ProAsist, sektörün en yetkin çözüm ortakları, uzman yönetici ve elemanları ile müşterilerinin onbinlerce noktadaki binlerce sorununu sadece çözmekle kalmıyor, her gün İŞLERİNİ BİREBİR YAŞIYOR ve kalıcı çözümlerle sürdürülebilirliklerini sağlıyor.

ProAsist'in en büyük hedefi, hizmete biçilen değerin sorgulandığı teknik hizmet sektörünü sürdürülebilir itibar sağlayacak şekilde dönüştürmek ve şirketlerin kesintisiz işleyişlerini sağlayan ellere sahip çıkarak EMEĞE DEĞER KATMAK.

ProAsist, teknik veya değil, ihtiyaç ne olursa olsun, EMPATİ KÜLTÜRÜ sayesinde, iş ortakları, müşteriler, üreticiler, hizmet verenler, hizmet alanlar, yönetici ve çalışanları ile sorunlara gerçek anlamda köklü çözümler üretiyor.

ProAsist, operasyonel yönetimini, 4.0 sanayi dönüşümüne uygun olarak geliştirdiği akıllı ekran uygulaması, ProAsist Smart Screen (PSS) ile şirketlerin operasyonlarını anlık takip etmelerine, envanterlerini görebilmelerine, cihazların tarihçe ve performanslarını analiz edebilmelerine, arızaları öngörebilmelerine, proje, varlık, bütçe ve süreçleri yönetmelerine imkan yaratarak ETKİN BİR İŞ YÖNETİMİ sağlıyor.

ProAsist, çok yönlü çözümlerin üretildigi dinamik bir ekosistemin kurulmasına öncülük etmek üzere geliştirdiği ProAsist Çözüm Platformu ile tüm müşteri, çözüm ortakları, üretici, distribütör, tamamlayıcı ve etkileyicileri bir araya getiriyor, BİRLİKTE KAZANMA ve sürdürülebilir değer yaratmalarına imkan sağlıyor.