Yaşamdan haberler

Basın Haberlerimiz

Haberlerimizi okuyun
ProAsist Teknik Hizmetler
İnşaat & Yatırım Dergisi
Teknik hizmetler sektörü için ProAsist Çözüm Platformu kuruluyor.

Sektörü dönüştürmek, iyileştirmek ve yukarılara taşımak için çalışmalarda bulunan ProAsist, Türkiye'nin dört bir yanındaki teknik hizmetler paydaşlarını ProAsist Değer Ortakları Buluşması'nda bir araya getirdi.

Toplantıda teknik hizmetler sektörüne sürdürülebilir itibar sağlamak hedefiyle kurulan ProAsist Çözüm Platformu da tanınıtıldı.

Devamını oku

Haber tarihi: 26.04.2019
ProAsist YKB Öner ÇELEBİ Ekotürk Yayını

ProAsist Yönetim Kurulu Başkanı Öner ÇELEBİ, Ekotürk Kanalında Teknik Hizmet Sektörü' nü ve Teknik Hizmet Sektöründe ProAsist ' in üstlendiği misyonu anlatıyor.

ProAsist Teknik Hizmetler
milliyet.com.tr
Proasist, 2018 Türkiye Vizyon Toplantısı Gerçekleşti

Birçok hizmeti bünyesinde barındıran hizmet firması Proasist, çözüm ortaklarıyla 2018 Türkiye vizyon toplantısını İstanbul'da gerçekleştirdi.

Zincir mağaza, restoran, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane, eğitim kurumları, spor salonları gibi farklı sektörlerden işletmelerin tüm Türkiye'de yaklaşık 12 bin müşteri noktasında hizmet veren Proasist, 2018 Vizyon toplantısını İstanbul'da bir otelde gerçekleştirdi.

Devamını oku

ProAsist Teknik Hizmetler
oncevatan.com.tr
Proasist en iyi hizmet markası olma yolunda ilerliyor

Bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği tüm teknik hizmetleri tek bir çatı altında toplayan ilk ve tek Türk firması Proasist, pek çok farklı ihtiyaca çözüm sunuyor. 2010 yılından bu yana Türkiye'nin her köşesinden mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane gibi farklı sektörlerden işletmelere lojistik, bakım ve servis hizmetleri gibi gerek duyulan teknik hizmetlerin tamamını veren firma, mobil ekipleri ile ihtiyaçlara anında cevap veriyor.

Devamını oku

ProAsist Teknik Hizmetler
Milliyet.com.tr
Hizmetin Rengi ProAsist

Müşterilerine karlı teknik hizmetler üreten Proasist, yeni kurumsal yüzü ile büyümeye devam ediyor. Teknik hizmetler sektöründe 5. yılını kutlayan Proasist, Türkiye'nin her köşesinde mağaza, restoran, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane gibi farklı sektörlerden işletmelere periyodik koruyucu bakım ve teknik hizmetlerin tamamını veriyor.

Devamını oku

ProAsist Teknik Hizmetler
Maxi Haber
ProAsist Uluslararası Marka Olmayı Hedefliyor

Teknik Hizmetler sektöründe 5. yılını kutlayan Proasist, Türkiye'nin her köşesinde mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane gibi farklı sektörlerden işletmelere periyodik koruyucu bakım ve teknik hizmetlerin tamamını veriyor.

Türkiye'de yeni bir pazar yaratan Proasist, her temasta %100+ müşteri memnuniyetini hedefleyen, yer ve zamandan bağımsız, her konuda yüksek kaliteli, karlı teknik çözümler üreten bir marka haline geldi. Bunu yaparken de işletmelerin hayatına kolaylık, karlılık, renk ve nefes katan bir marka olmayı hedeflemektedir.

Devamını oku

Haber tarihi: 20.04.2018
Proasist 28 Mayıs 2016 Meslek Lisesi Sınıf Açılışı ÜLKE TV