ProAsist Çözüm Ortakları
‘Bir şirket, teknik alt yapıdan dolayı kesintiye uğrarsa, zarar etmiş demektir. Firmaların devamlılığı için hızlı müdahele şart.’
İlker ARICAN Yelkan Teknik


Röportajı okuyunuz
İsminiz, firmanız ve işiniz?
İlker Arıcan, Bosaş Klima Ticaret A.Ş. 25 yıllık bir firmayız. ProAsist’in İzmir’deki çözüm ortaklarından birisiyiz. Genelde, yapay iklimlendirme kullanılan bütün sektörlere hizmet veriyoruz. Fabrikalar, işyerleri, ofisler, hastaneler, okullar ve evler.


ProAsist ile kaç yıldır birlikte çalışıyorsunuz?
ProAsist’le 6 aydan beri birlikte çalışıyoruz.


İşbirliğinizi nasıl tanımlarsınız?
6 aylık deneyimime dayanarak şunu söyleyebilirim. ProAsist, gerçekten kurumsal yapıya sahip teknolojik alt yapısı kuvvetli bir firma. Kaliteli hizmet verdiğini düşündüğümüz için biz de ProAsist’in çözüm ortağı olmaya karar verdik. Profesyonel çerçevede yürüttüğümüz bir iş birliği içindeyiz.


Sizce, ProAsist’i diğer firmalardan ayıran en önemli özellikler neler?
ProAsist’i ayrıştıran en önemli özellik, kullandığı teknolojik alt yapı. Kullandığı sistem, programlar, iş takibi gerçekten çok profesyonel. Bu bağlamda, müşterilerine sunduğu hizmet ile diğer firmalardan farklılaşıyor.


Hemen her gün yaşadığınız bir olay. Bir şirketin teknik alt yapısı tekledi, bunun o şirket için anlamı nedir?
Bir şirket, teknik alt yapıdan dolayı kesintiye uğrarsa, zarar etmiş demektir. Yarım saatlik bir enerji kesilmesi, yani sistemlerinin durması, 1 günlük iş kaybına neden olabilir. Şöyle aksamalar oluyor. Siz bir giyim mağazasındasınız ve elektrik kesildi. Özellikle, bayanlar için eğer soğutma olmazsa, müşteriyi mağazada tutamazsınız. İçerisi sıcak olursa, müşteri alacağı varsa da almıyor çıkıyor. O yüzden, teknik servis hizmeti çok önemli. Firmaların devamlılığı için hızlı müdahale şart.
Geri dön