ProAsist Çözüm Ortakları
‘Şu beş parmağımın bir tanesi kendi ailem, bir tanesi işim ise, üçüncüsü de ProAsist.’
Semih HARPUTOĞLU Anka Grup Bilişim İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.


Röportajı okuyunuz
İsminiz, firmanız ve işiniz?
Adım, Semih Harputoğlu. Firmam, Anka Grup Bilişim İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Elektrik mekanik teknikeriyim. Zayıf akım sistemleri üzerine uzmanlığımız var. Ayrıca, bölgesel olarak mağaza inşaat işleri yapıyoruz.


ProAsist ile kaç yıldır birlikte çalışıyorsunuz?
ProAsist ile yaklaşık 3 yıldır beraber çalışıyoruz. Ondan öncesinde yaklaşık 6 aylık birbirimizi tanıma sürecimiz olmuştu. Birlikte çok güzel çalışıyoruz, müşteriye de çok iyi bir hizmet sunuyoruz.


İşbirliğinizi nasıl tanımlarsınız?
ProAsist ile aramızda, hayli samimi bir iletişim var. ProAsist demek, biz demek ve biz demek, ProAsist demek. İsim vermek istemiyorum, bazen diğer firmalar geliyorlar, işi almıyorum. Ama, ProAsist geldiği zaman, kendi işimi bile bırakabiliyorum.


Sizce, ProAsist’i diğer firmalardan ayıran en önemli özellikler neler?
ProAsist’in en önemli özelliği, samimiyeti ve ekibi. Şu beş parmağımın bir tanesi kendi ailem, bir tanesi işim ise üçüncüsü de ProAsist. Başka firmalar için para önemli ve öncelikliyken, ProAsist ile dostluğumuz her şeyin önünde ve üstünde.


Hemen her gün yaşadığınız bir olay. Bir şirketin teknik alt yapısı tekledi, bunun o şirket için anlamı nedir?
Bir şirketin zayıf akım sistemlerinin, elektrik sistemlerinin, klima sistemlerinin tamamen durması ya da teklemesi, o an o firmanın bütün hayatının bitmesi anlamına geliyor. Anında müdahale edilmez ise zaten, kepengini indirin aşağıya, kapatın mağazayı gidin. Bu nedenle, arıza bize haber verildiği gibi, en geç 1 ya da 2 saat içerisinde müdahale ediyoruz. Bu süreçte, hem ProAsist Genel Merkez hem de firmanın merkezi ile sürekli iletişim halinde oluyoruz. Firma o işi henüz onaylamamış olsa da… biz o gün, o işi yapıyoruz. Önemli olan, benim cebime ne girdi, girmedi değil. Önemli olan, müşterilere karşı sorumluluğumuzu yerine getirmiş olmamız. Onları sıkıntıdan kurtarıp işlerin devamlılığını sağlamak. Öner Bey’in de dediği gibi, bizi markalaştıracak olan, bu empatik yaklaşım.
Geri dön